+90 322 363 51 46
82.Sayfa

Kır Düğünü Gelinlik Modelleri

Adana Gelinlik Suzanna Moda 

Her genç kızın hayalinden ya da aklının bir kıyısından geçmiştir Adanada Kır Düğünü  ile evlenmek. Peri masalı gibi yemyeşil çimenlerin arasında bembeyaz bir peri olmayı kim istemez ki? Kır düğününe uygun gelinlik ve aksesuarları tamamlamak çok önemlidir.

http://www.suzannamoda.com

 

3395 Yorum
2017-05-10
Detay
83.Sayfa

Kemerli Gelinlikler

Adana Gelinlik Suzanna Moda  Kemerli Gelinlik Özel tasarım 

Kemerli gelinlik modelleri Her genç kızın en büyük hayali harika bir şekilde evlenmektir. Tabi burada da en büyük pay giyilen gelinliğe aittir. Genç kız kendini gelinliğin içinde en güzel şekilde hissedebiliyorsa o büyük gün de büyük ölçüde iyi geçecek demektir.
 

http://www.suzannamoda.com

3577 Yorum
2017-05-10
Detay
84.Sayfa

Kapalı Gelinlik Modelleri

Adana Gelinlik Suzanna Moda Evimizde Özel Tasarım Kapalı Gelinlik Dikiyoruz

Kapalı gelinlik modelleri ve giyimi tercih eden bayanlar evlendiklerinde ve düğün merasimlerinde de kapalı gelinlik tercih etmekte ve en mutlu günlerinde istedikleri tür ve modelde kapalı gelinlikle bu günlerinde mutluluklarına mutluluk katmaktadırlar. Kapalı gelinlik modellerinde en dikkat çeken ayrıntılardan biri bu modeldeki gelinliklerin türbanının yapılış şekillerinin farklılığıdır. Bayanlar istedikleri kapalı gelinlik modellerini beğenirken özellikle baş kısmına dikkat etmektedir.

 

http://www.suzannamoda.com

3374 Yorum
2017-06-03
Detay