+90 322 363 51 46
Kapalı Gelinlik Modelleri

Kapalı Gelinlik Modelleri

2017-06-03
0 Yorum

Adana Gelinlik Suzanna Moda Evimizde Özel Tasarım Kapalı Gelinlik Dikiyoruz

Kapalı gelinlik modelleri ve giyimi tercih eden bayanlar evlendiklerinde ve düğün merasimlerinde de kapalı gelinlik tercih etmekte ve en mutlu günlerinde istedikleri tür ve modelde kapalı gelinlikle bu günlerinde mutluluklarına mutluluk katmaktadırlar. Kapalı gelinlik modellerinde en dikkat çeken ayrıntılardan biri bu modeldeki gelinliklerin türbanının yapılış şekillerinin farklılığıdır. Bayanlar istedikleri kapalı gelinlik modellerini beğenirken özellikle baş kısmına dikkat etmektedir.

Adanada Kapalı Gelinlik Modelleri farklı tür ve modelde olmakta ve taçlarla süslenebilmektedir. Taşlar ile süslenen modelleri kapalı giyimi tercih eden bayanların tercihi olmakta ve bunlar bayanlar tarafından daha çok beğenilmektedir. Kadınlar kendilerini bu beyaz büyülü kıyafetin içinde prenses gibi hayal eder. Sırf bu yüzden herkesin seçimi farklıdır gelinlikte. Başörtülü kadınların en çok tercih ettikleri ise kapalı gelinlik modelleri ve bunlara ait aksesuarlardır.

Bu modellerde kimi zaman sade kimi zamanda bol taşlı ışıltılı bir görünümle sunulur kadınlara. Taçları, başörtülerinin üstlerine konulan taşlı aksesuarları ve el çiçekleri ile fark yaratır tüm gelinlikler.

Bu gelinlik modellerinin baş kısımlarında bulunan duvak modelleri de bu gelinlik tercihini düğünlerinde giyen bayanların dikkat ettikleri farklı bir ayrıntı olarak göze çarpmaktadır.

Tasarım ve Dikim Maharettir,Kalite Memnuniyettir.
Adanada özel tasarım kapalı gelinlik dikimi yapıyoruz. 

http://www.suzannamoda.com

Sayfa Galerisi

Hayalinizi Gerçekleştiriyoruz,Özel Tasarım Uygun Fiyatlar

İddiaa Ediyoruz Adanada En Uygun Nişanlık Fiyatları Burada.

Tesettür Nişanlık

Özel Dikim.

Prenses Nişanlık

Adanada En Uygun Nişanlık Fiyatları Burada.

Yüksel Merve Çiftimize Mutluluklar Dileriz.

Kabarık Prenses Nişanlık.

Tesettür Gelinlik

Uzun Kuyruklu Gelinlkler.

Tesettür Gelinlik Adana

Tesettür Gelinlikler Adana.


0 Yorum

Yorum Ekleyin