+90 322 363 51 46
Büyük Beden Gelinlikler

Büyük Beden Gelinlikler

2017-11-19
0 Yorum

Adana Gelinlik Suzanna Moda 
ile en az 2 beden incesiniz
Kişiye özel büyük beden ve diğer beden gelinliklerde iddalıyızz,Hazır beden kullanmadan  tamamen sizin ölçülerinize ve üzerinize göre 
ister büstiyerli isterseniz büstiyersiz sizi  en az 2 beden daha ince gösterecek gelinlik ,nişanlık ,kınalık yeni dikimini kiralama ve satılık  yapıyoruz.
İddiiaa ediyoruz büyük beden ve diğer bedenlerde Adanada en uygun Gelinlik fiyatları burada....Kişiye özel dikim maharettir..

Her bayanın olduğu gibi kilolu bayanlarında tek istediği en özel günleri için hayalindeki gelinliği bulabilmek. Büyük beden tesettür gelinlik modelleri içinde ilk sırayı kabarık gelinlik modelleri alıyor. Düğün gününde her şeyim şık ve gösterişli olsun diyen bayanlar içinde uzun kuyruklu gelinlikler tercih sebebi oluyor.

Büyük beden gelinlik modelleri ve Çeşitli süslemeleri ile sadelikten kurtaran kabarık gelinlikleri bayanlar özellikle kilolarını gizlemek için tercih ediyorlar. Fazla kiloları olmasına karşın cesaret sahibi olan düğünümde istediğim gibi giyinirim diyen bayanlar için mini model gelinlik modelleri de tercih edilmekte.

Kolları gizlemek için tül kol aksesuarlı gelinliklerde çok rağbet görüyor. Daha şık olmak isteyen bayanlar için straplez taşlarla süslenmiş gelinlik modelleri de vitrinlerde yerini alıyor.
Adanada büyük beden gelinlik dikimi yapıyoruz.

 

http://www.suzannamoda.com

Sayfa Galerisi

Özel dikim maharettir,Hayalinizi şansa bırakmayın

Adana Gelinlik Suzanna Moda ile en az 2 beden daha incesiniz..

XL Gelinlerimiz Bizimle Çook Mutlu

XL Gelinlik Özel Sipariş Dikim Yapılır..

Mutluluk

İddiiaa ediyoruz Bizimle en az 2 beden daha incesiniz....


0 Yorum

Yorum Ekleyin