+90 322 363 51 46

Hayal Tül Gelin Duvakları

Adana Gelinlik Suzanna Moda 
 

Adanada Duvak Modelleri

Özel Duvak Siparişi Alınır.
 

2019-11-09
3534 Yorum
Devamı

Sosyal Medya da Biz Kimiz ?

Sektörün prestijli ismi Adana Gelinlik Suzanna Moda 20 yıllık tecrübesiyle moda dünyasına adını beyaz harflerle yazdırmış ve her adımında özgün tasarımlarına bir kalite daha ekleyerek piyasada itibar kazanmıştır.

2018-09-04
4 Yorum
Devamı

Balık Gelinlikler

Adana Gelinlik Suzanna Moda 

Adanada Balık gelinlik modelleri son yıllarda oldukça moda oldu. Bu model bayanların dikkatini her zaman çekmiştir. Ama bu modeli her bayan giyinmemelidir. Balık etek gelinlik giyinmek isteyen bayanların iyi bir fiziğe sahip olmaları gerekir.

http://www.suzannamoda.com

2017-04-28
3427 Yorum
Devamı

Büyük Beden Gelinlikler

Adana Gelinlik Suzanna Moda 
ile en az 2 beden incesiniz

Her bayanın olduğu gibi kilolu bayanlarında tek istediği en özel günleri için hayalindeki gelinliği bulabilmek. Büyük beden tesettür gelinlik modelleri içinde ilk sırayı kabarık gelinlik modelleri alıyor. Düğün gününde her şeyim şık ve gösterişli olsun diyen bayanlar içinde uzun kuyruklu gelinlikler tercih sebebi oluyor.

 

 

2017-11-19
3380 Yorum
Devamı

Kapalı Gelinlik Modelleri

Adana Gelinlik Suzanna Moda Evimizde Özel Tasarım Kapalı Gelinlik Dikiyoruz

Kapalı gelinlik modelleri ve giyimi tercih eden bayanlar evlendiklerinde ve düğün merasimlerinde de kapalı gelinlik tercih etmekte ve en mutlu günlerinde istedikleri tür ve modelde kapalı gelinlikle bu günlerinde mutluluklarına mutluluk katmaktadırlar. Kapalı gelinlik modellerinde en dikkat çeken ayrıntılardan biri bu modeldeki gelinliklerin türbanının yapılış şekillerinin farklılığıdır. Bayanlar istedikleri kapalı gelinlik modellerini beğenirken özellikle baş kısmına dikkat etmektedir.

 

http://www.suzannamoda.com

2017-06-03
3374 Yorum
Devamı

Kemerli Gelinlikler

Adana Gelinlik Suzanna Moda  Kemerli Gelinlik Özel tasarım 

Kemerli gelinlik modelleri Her genç kızın en büyük hayali harika bir şekilde evlenmektir. Tabi burada da en büyük pay giyilen gelinliğe aittir. Genç kız kendini gelinliğin içinde en güzel şekilde hissedebiliyorsa o büyük gün de büyük ölçüde iyi geçecek demektir.
 

http://www.suzannamoda.com

2017-05-10
3577 Yorum
Devamı

Kır Düğünü Gelinlik Modelleri

Adana Gelinlik Suzanna Moda 

Her genç kızın hayalinden ya da aklının bir kıyısından geçmiştir Adanada Kır Düğünü  ile evlenmek. Peri masalı gibi yemyeşil çimenlerin arasında bembeyaz bir peri olmayı kim istemez ki? Kır düğününe uygun gelinlik ve aksesuarları tamamlamak çok önemlidir.

http://www.suzannamoda.com

 

2017-05-10
3395 Yorum
Devamı

Omuz Dekolteli Gelinlikler

Adana Gelinlik Suzanna Moda 

siz hayal edin biz dikelim.

Omuz dekolteli gelinlik modelleri ve Şu sıralar moda olan gelinlik modelleri omuz dekolteli gelinlikler modasıdır.. Çok şık ve asil durmaktadır. Kayık yaka, tek omuz, dantel askı ile gelinliğinizi süsleyebilirsiniz. Gelinliğinizi omuz dekolteli tercih ederseniz aksesuar kullanırken kolye kullanmamanız daha iyi olacaktır.

 

2016-04-28
3210 Yorum
Devamı

Parlak Gelinlikler

Adana Gelinlik Suzanna Moda gelinliğin adresi

Gelinlik seçerken modeller arasında fiziğimize uygun modeller tercih etmemiz güzelliğimizi katlayacaktır. Straplez, göğüs dekolteli, sırt dekolteli, simli, işlemeli gibi birçok çeşit vardır. Gelinliğimizi tercih ederken beraberin de kullanacağımız; ayakkabı, takı, çiçek gibi aksesuarları da göz önünde bulundurmalıyız. Sadece taşlı bir taç ile gelinliğinizi süsleyebilirsiniz. Bu şekilde parlak gelinliğinizi daha çok ön plana çıkarabilirsiniz.

Parlak gelinlik modelleri ile taşlı aksesuar kullanmanız gelinliğinizi arka plana atabilir. Aksesuar kullanmayabilirsiniz. Ayakkabınızı sade seçerek gelinliğinizi ön planda tutabilirsiniz.

Parlak dantel modelleri kullanarak gelinliğinize farklı parlaklık verebilirsiniz. Ya da simli tül modelleri ile şıklık yaratabilirsiniz. Prensesler gibi olmak için şıklığınızı parlak gelinlik modelleriyle ortaya çıkartın.

adanagelinlik

http://www.adanagelinlik.com/

http://www.suzannamoda.com

 

2016-04-28
3375 Yorum
Devamı

2019 Prenses Gelinlik Modelleri

 

Adana Gelinlik Suzanna Moda

Gelinlikler bayanların yaşamlarında oldukça önemli bir yere sahiptir. Evlenecekler için gelinlik modeline karar vermek çok zor bir iştir. Pek çok çeşitte gelinlik modelleri tasarlanmaktadır. Örneğin; dantelli, saten, uzun veya kısa, kabarık, taşlı, işlemeli, dekolteli gibi türde gelinlikler üretilmektedir.

2018-12-29
3393 Yorum
Devamı

Sade Gelinlik Modelleri

Adana Gelinlik Suzanna Moda 

Tüm kadınların hayali olan beyaz gelinliği elbet bir gün giyeceklerdir. Yıllarca sevdiği adamla evlenmek için beklediği o anı kadınlar muhtemelen istediği gibi gelinlik giyerek ölümsüzleştirecektir. Bazı kadınlar doğallığı ifade eden beyaz gelinliklerin gösterişten uzak sade ve şık gelinlik modelleri ile abartısız olmak isterler. Klasik gelinlik modeli seven bayanlara son zamanlarda ön plana gelen dantelli gelinlik modelleri en doğru tercih olacaktır.

Öncelikle klasik gelinlikleri tercih eden bayanların saçlarını gelinliğin üzerine serbest bırakmaları doğal görünümü daha fazla yansıtacaktır. Toka, duvak ve aksesuar kullanımda da gelinliğe uyum sağlaması için gösterişten uzak olması sade gelinlik ile bir bütünlük oluşturacaktır. Beyaz gelinliğin altına giyilen beyaz topuklu ayakkabılar sade gelinlik tercihi yapan bayanlar için uygun olacaktır.

Eğer ki renkli ayakkabı giyinmek isteniliyorsa aşırı canlı renklere kaçmanız ve aynı renk tonlarında aksesuar kullanmanızı tavsiye ederiz. Bayanların en hassas oldukları ve en önem verdikleri makyajın sade gelinlikler üzerinde göze batmaması açısından ruj seçiminde parlak açık tonlar, makyajın tamamı için flu tonları sade ve şık görünmenize eşlik edecektir.

adanagelinlik

http://www.adanagelinlik.com/

http://www.suzannamoda.com

 

2016-04-28
3186 Yorum
Devamı